Sort by

★★★★★  Unique and exquisite with the highest possible standards of both furnishings and luxuries. Set in wonderful surroundings.

★★★★  Very nice, high quality, often with many extra luxuries.

★★★  Comfortable and tasteful. Above average standard.

★★  Average standard with practical furnishings usually in local style.

★  Very modest with little comfort. Mostly with older furnishings.

The distance has been calculated using straight line. Ride / walk can be longer. Use the route planner on the property page to calculate the path.
Accommodation Code: PL1415.100.1

Holiday House Ostrów Wielki ★★

Poland » Mazury » Ostrów Wielki

8 Persons / 4 Rooms / 3 Bedrooms

Excellent 2 reviews
Miejsce w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach. Blisko jezioro, cisza i spokój, duży dom. Godny polecenia! Dom w doskonałej lokalizacji, ciche i spokojne miejsce, blisko jeziora. Dla piątki dzieci wspaniały teren rekreacyjny. Jezioro w dystansie 100 m od domu, dostępne kajaki i ciekawy akwen do eksploracji przyrodniczej. Dostępnych jest kilka tras rowerowych w okolicy oraz inne liczne atrakcje turystyczne (min. kanał elbląski). Negatives: Wokół domu jest sporo drzewek owocowych, które przyciągają sporo os. Interhome podaje pozycję GPS do dojazdu w w standardzie WGS84 (zamiast w stopniach, minutach i sekundach, które można wprowadzić do GPS w aucie).
from EUR 810.00 per property for 7 nights additional costs (if required)
View details
Remove Save / Compare

Show on map
Customers rated our chalets, holiday homes and villas in Ostrów Wielki with 4.5 out of 5 points. Based on 2 individual reviews.